Oljemålning humoristiskt motiv
2015-08-07
322009
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Man jagandes hare, olja på duk, otydligt signerad, 50x38 cm