Oljemålning tallskog
2015-08-07
322007
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Skymning vid skogsbäck, olja på duk, signerad och daterad EB 1916, 55x38 cm
Hål i duken