Olja på duk signerad Prinsep
2015-08-07
321999
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad Prinsep, olja på duk, 91x61 cm