Oljemålning hamnmotiv
2015-08-07
321977
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Storstadshamn i skymning, otydligt signerad, olja på pannå, 70x100 cm