Peter Johansson
2015-08-07
321976
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER JOHANSSON (född 1964): ´´Vem gör konsten?´´, signerad och numrerad Peter Johansson, 101/150, bildmått ca 29x27,5 cm