Emil Lindgren olja
2015-08-07
321971
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
EMIL LINDGREN (1866-1940): Läsande mor och dotter, signerad och daterad E Lindgren -1919, olja på duk, 92x65 cm