Tenn 5 dlr varav två stop två fat
2015-08-06
321943
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TENN, 5 dlr, varav två stop, två fat samt en skål, 1800-tal
Bruksslitage, bucklor, repor