Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
JOSEF FRANK, vägglampa, modell 2389, mässing, Firma Svenskt Tenn, runt väggfäste, skärm i mässing, höjd ca 35 cm
Slitage, repor
321928
2015-08-06