Karl Bergman olja
2015-08-05
321859
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 98x58 cm