Skål silver 1800-tal
2015-08-05
321845
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, silver, invändigt förgylld, Finland 1933, diameter ca 23, höjd ca 12 cm