Oidentifierad konstnär olja landskap
2015-08-05
321825
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap, signerad med initialer SW, otydligt daterad 1860 (?), olja på duk, 41x54 cm
Krackelyrer