Roland Svensson färglitografi
2015-08-05
321820
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Havsörn (Gillöga)", signerad Roland S, numrerad 28/350, färglitografi, bildmått 28x41 cm
Något missfärgad i överkant