Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
HELENE HOLCK (1863-1922), fat, Rörstrand, blomdekor i rött, blått och grönt med guldkant, signerad Helene Holck, daterad 1891, borrad för upphängning i fotring, diameter ca 36 cm
Smärre slitage
321647
2015-08-02