Taklampa
2015-08-02
321639
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-tal, 3 ljuspunkter, kromad ställning med träkulor, höjd 76 cm
Brukslitage