Byrå gustaviansk stil
2015-08-02
321628
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, lådor med räfflad dekor, mässing beslag, höjd 76, 100x53 cm, nyckel finns
Bruksslitage