Ytterfoder
2015-08-02
321625
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YTTERFODER, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, svärtade, godronnerad form, med dräneringshål, 32 cm
Slitage