Uno Vallman olja
2015-08-02
321613
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), hamnmotiv, olja på duk, signerad och daterad Uno Vallman 1947, ca 35x46 cm