Tallrikar Kina
2015-08-02
321601
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-1795), 2 st dekor i famille rose, 2 st dekor av växtlighet, diameter ca 23 cm
Sprickor, nagg