Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
LISA LARSON, STIG LINDBERG, 2 figuriner i form av hare respektive räv, fiskfat, stämplad Gustavsberg, SL,
Tillverkningsdefekter, bruksslitage
321584
2015-08-02