Golvlampa mässing
2015-07-31
321568
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, Sverige, 1900-talets första hälft, fot av mässing samt lövträ, höjd ca 123 cm
Slitage, ostadig, skärm med skador