Slagbord gråmålat
2015-07-31
321558
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, gråmålat, lådor i sargen, höjd 75, 100x65, total längd 160 cm
Slitage