Angelica Wiik
2015-07-31
321548
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 61x87 cm, oramad