Angelica Wiik
2015-07-31
321545
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Promenad", signerad Angelica Wiik, 49/260, färglitografi med glitter, ca 59, 5 x 42 cm, oramad