Orientmatta
2015-08-07
321539
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Anatolien, ca 292x102 cm
Slitage, skador, lagningar, delvis korroderad, reducerade kortsidor