Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976): Danseuses, litografi, 1950, signerad och numrerad Max Ernst 167/200. Editerad av Guilde de la Gravure, Genève-Paris, 49,5 x 32,5 cm
LITTERATUR: Spies/Leppien 46 d
321422
2015-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här