Sidobord i rotfanér
2015-07-28
321356
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDEBOARD / BORD, 1900-talets första hälft, rotfanér, beslag i gulmetall, med låda i sargen, höjd ca 64, 62x51 cm
Ytslitage