Ljuslampetter
2015-07-28
321344
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSLAMPETTER, 1900-tal, keramik, med dekor av blommor, 1 ljus vardera, ljusarmar i försilvrad vitmetall, höjd ca 41 cm
Nagg