Peter Dahl
2015-07-27
321302
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL, 2 st, färglitografier, Fredmans Epistlar nr 65 och 79, signerad Peter Dahl, med text. 42 x 51 cm