Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
SMINKBORD, 1900-talets mitt, teak, med spegel i skivan, etikettmärkt Furnituremakers Control Made in Denmark, höjd ca 70, 110x65 cm
Smärre slitage
321266
2015-07-27