Sminkbord i teak
2015-07-27
321266
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMINKBORD, 1900-talets mitt, teak, med spegel i skivan, etikettmärkt Furnituremakers Control Made in Denmark, höjd ca 70, 110x65 cm
Smärre slitage