Sandro Chia etsning
2015-07-27
321261
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurkomposition, signerad Chia, numrerad 16/50, färgetsning, ca 41x55 cm