Röllakan design Ingegerd Silow
2015-07-27
321231
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, rölakan, 1900-talets mitt, monogramsignerad I. S., ca 203x136 cm
Fläckar, slitage i fransarna