Vävnad design Ingegerd Silow
2015-07-26
321230
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, väggbonad, rölakan, 1900-talets mitt, "Fiskeläge" 65044, ull, monogramsignerad I. S., Eric Ewers AB, ca 120x85 cm
Bruksslitage