Euayporn Kerdchouay
2015-07-27
321223
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EUAYPORN KERDCHOUAY (Thailand 1900-tal): "Nets drying near the mountain", olja på duk, signerad, daterad 1963 a tergo, ca 44x101 cm OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Thailand medföljer, abstrakt komposition, 39x54 cm