Stolar med rottingrygg
2015-07-26
321210
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 3 st., 1900-talets mitt, svartlackerade benställningar, ryggbrickor i rotting, sitsar klädda i galon, sitthöjd ca 44 cm
Slitage