Parti silver
2015-07-26
321181
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SILVERSKEDAR, MOCKASKEDAR SALTSKEDAR, silver 18/1900-tal, vikt ca 400g,
Skador och gravyrer