Klubbat för:
3 200 SEK
1 200 SEK
JONAS BOHLIN, stol, Källemo, "Concrete", bemålat trä, med svartlackerat stålrör, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 88 cm
Slitage, skador, fixerad skruv saknas
321174
2015-07-26