Angelica Wiik färglitografi
2015-07-25
321097
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 60,5 x 87 cm, oramad