Byrå, 1900-talets mitt
2015-07-24
321035
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, olika träslag med intarsia, stenskiva, mässingsbeslag, bakomliggande lådinredning, höjd ca 78, 79x125 cm, nyckel finns
Nyckelbeslag saknas, bruksslitage