Karusellbord
2015-07-24
321030
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARUSELLBORD, 1800-tal, mahogny, 8 lådor i sargen, höjd 68, diameter 104 cm
draghandtag saknas, slitage, nyckel saknas