Lena Linderholm Körsbärskanna
2015-07-31
321027
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm, oramad