Lena Linderholm Skördetid
2015-07-31
321026
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm, oramad