M Pyk Slussen
2015-07-23
321014
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad