Stig Danielsson
2015-07-23
320960
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
STIG DANIELSSON (1935-2012): "Grönsaker", monogramsignerad och daterad -61, teckning, ca 18x21 cm