Regnier Les lioness de Paris
2015-07-22
320894
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REGNIER, Les Lionnes De Paris, (4), 1800-tal, "Boulevart bonne nouvelle", "Boulevart Montmartre", "Boulevart poissonniere", Boulevart de la Madeleine", litografier, bladmått 39x57 cm vardera, oramade
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Fläckar, smärre veck/revor i marginalen