Carl Fredrik Reuterswärd
2015-07-20
320839
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått 61x45 cm vardera, oramade