Horst Janssen
2015-07-20
320833
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995), "Lirum larum" - Döden, monogramsignerad och daterad -84, 54/100, akvatintetsning, bladmått 23x14,5 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl