Horst Janssen
2015-07-20
320830
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995): "Gamma",
monogramsignerad och daterad -84, 4/100, akvatintetsning, bladmått ca 22x13 cm
PROVENIENS: Galleri Krister Fahl