Mats Hådell Norrskär
2015-07-20
320820
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS HÅDELL (född 1958): Norrskär, signerad Mats Hådell, 19/360, färglitografi, 64x91 cm, oramad