Henry Schäf pastell
2015-07-20
320817
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HENRY SCHÄF (18/1900-tal): Insjölandskap, signerad H Schäf, pastell, ca 47 x 67 cm