Ljusappliquer 1 par
2015-07-21
320816
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Slitage, möjligen senare ljusmanschetter